למה כדאי לטוס בכדור פורח אשכול והסביבה?

כדור פורח באשכול והסביבה

קודם כל, חשוב להבין את המשמעות של טיסה בכדור פורח. מדובר ללא ספק באחת החוויות המיוחדות והייחודיות ביותר, שכל אחד חייב להתנסות בה לפחות פעם אחת בחיים. ההרגשה שבה הכדור מתנתק מהקרקע ואתם מרגישים שאתם מתחילים לעוף, היא חוויה שאין שניה לה. ככל שעולים גבוה יותר, כך האדרנלין זורם מהר יותר והתחושה הפנימית בתוך הגוף היא מיוחדת במינה. כל החשים נהיים חדים יותר, האוויר צלול יותר והנוף שנשקף מלמטה הופך את כל החוויה הזאת לקסומה במיוחד. כאשר מדובר על אזור צפון הארץ, מדובר על אזורים ירוקים ופסטורליים שרק מזמינים אתכם לטוס מעליהם בכדור פורח. אזור אשכול והסביבה מהווים נוף קסום המשובץ במיני כרמים שונים ובמטעים ענפים. לצד האזור החקלאי, תוכלו למצוא מספר מעיינות זורמים ונחלים קסומים שמשובצים בנוף כמו אבני חן יקרות.

מה הופך את הטיסה בכדור פורח לחוויה רב חושית?

כאמור, טיסה בכדור פורח הופכת כל טיול לחוויה בלתי נשכחת שהופכת לזיכרון מתוק לכל החיים. אנשים רבים מגיעים לאזור אשכול והסביבה על מנת ליהנות מהנוף הפסטורלי, לטייל בין המטעים וללכת לצד הנחלים הזורמים. מדובר באזור יפה ומיוחד שתמיד נעים לטייל בו עם החברים או המשפחה. מי שרוצה, יכול להגיע לאזור מצויד באופניים ולצאת לטיול נעים באוויר הפתוח. אין ספק כי מדובר על יום כיף שכל אחד ישמח לחוות. אך מי שרוצה להפוך את יום הכיף שלו למרגש ומעניין במיוחד, בוחר להקיף את האזור מהאוויר בעזרת כדור פורח. ניתן לצאת לטיסה פרטית או להצטרף לטיסה קיימת, וליהנות מהנוף הקסום שנשקף מלמעלה. היכולת להתבונן על תוואי השטח מלמעלה, מכניסה את הכול לפרופורציות הנכונות ומאפשרת להשיל את טרדות היום – יום לפחות לשעה קלה.

לסיכום, טיסה בכדור פורח היא חוויה מיוחדת שכל אחד חייב להתנסות בה לפחות פעם אחת במהלך חייו. וכין המקום האידיאלי לטוס בכדור פורח? אזור אשכול והסביבה כמובן! מדובר על אזור פסטורלי וקסום, מלא במינים שונים של בעלי חיים, צמחים וטבע במלוא תפארתו. במהלך הטיסה ניתן לחזות בכרמים הבשלים הקיימים באזור, להשקיף על המטעים הענפים ולטעום קצת מתחושת החופש המאפיינת כל אחד שמוצא את עצמו משקיף מלמעלה על העולם ונהנה מכל רגע.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.