שימוש בנגרר בעת טיול בארץ

טיול עם נגרר

רבות מהמשפחות אוהבות לערוך טיולים ברחבי הארץ, נסיעות לצרכי פיקניקים, לטיולים עם אופניים במקומות שונים, עריכת אירועים משפחתיים גדולים ביערות ובאתרים שונים וכדומה. על מנת להגיע לכל המקומות הללו עם המטען הנחוץ לסוג נסיעות שכזה, יש להצטייד בנגרר מיוחד שניתן להוסיף אותו לרכב מאחור.

נגררים לצרכים שונים

כל רכב כמעט יכול לגרור מאחוריו נגרר לצרכים שונים. מדובר גם ברכבים פרטיים או ברכבי שטח שיש להתקין בהם וו גרירה מיוחד, על מנת שניתן יהיה לגרור אותו מאחור. על מנת לעשות זאת, יש להכניס את הרכב לחברה המתקינה ווי גרירה מיוחדים בצורה בטוחה ואמינה. יש חשיבות גדולה בהתקנת ווי גרירה אלה בחברות מקצועיות בלבד בגלל הנושא הבטיחותי שהוא בעל חשיבות עליונה.

התקנת ווי גרירה מצריכה מיומנות וידע כדי לעשות זאת נכון. ראשית, לכל רכב יש וו גרירה המותאם עבורו על פי הוראות יצרן הרכב. אין להשתמש בוו גרירה שאינו מותאם לרכב, ובעת ההתקנה יש לעקוב אחר הוראות יצרן הרכב לגבי התקנתו הנכונה. לכל רכב יש אמצעי התקנה משלו, ומקום מיוחד שבו מתקינים את וו הגרירה.

לאחר התקנת וו הגרירה יש להתאים אותו גם לנגרר הספציפי. רוב הנגררים מגיעים עם וו גרירה סטנדרטי שמתאים לרוב ווי הגרירה של הרכבים השונים, אך יש לבדוק זאת היטב, ולבצע התאמות במידת הצורך.

הנגררים הנפוצים ביותר לנסיעות משפחתיות הם:

  • להובלת מטען כללי – פתוחים עם דלת פתיחה מאחור או מהצד
  • להובלת סירות או אופנועי ים
  • להובלת כמה זוגות אופניים
  • להובלת סוסים
  • בהזמנה מיוחדת

את הנגררים ניתן לרכוש או לשכור מחברות אלה, וניתן לרכוש אותם לפי הזמנה אישית לצרכים מיוחדים.

היתרונות של נגרר בטיולים משפחתיים

המצאות נגרר בזמן הטיול המשפחתי משדרג את הטיול בכמה רמות. ראשית ניתן להוביל באמצעות הנגרר מטען רב שלא נכנס לרכב כלל, והדבר מאפשר נסיעה נוחה ובטוחה יותר ליושבי הרכב עצמו. שנית, את הנגרר ניתן לנתק מהרכב כאשר מגיעים לאיזור הטיול, ולהמשיך עם הרכב בלבד, כאשר רוצים לעשות טיול שטח איתו וכדומה. דבר שלישי, הנגרר מאפשר עריכת אירועים בסדר גודל גדול לאנשים רבים המקומות שונים ללא כל בעייה.

כיצד להצטייד בנגררים?

נגררים ניתן לרכוש חדשים מיצרנים שונים או להזמין נגרר בהזמנה מיוחדת. בנוסף ניתן לרכוש נגררים יד שנייה במצב טוב, שנמכרים אף הם במקומות אלה. נגררים אלה אינם נופלים באיכותם מהחדשים, מהטעם שברובם שימשו את בעליהם הקודמים זמן קצר יחסית, ומכיוון שאין בהם מנועים או חלקים רבים שיכולים להתקלקל. הם עשויים ברובם ממתכת שאינה מחלידה, והם מיוצרים בצורה מאד עמידה וחזקה. בנוסף, ניתן לשכור אותם בחברות אלה לשימוש תקופתי בלבד, לאלה שאין להם צורך בהם באופן שוטף.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.