עושים על האש בטיול? הגיע הזמן לעשות את זה כמו מקצוענים

בשר על האש היא תרבות חוצה גבולות שעומדת בפני עצמה. מעבר לים קוראים לזה ברביקיו ופה בישראל קוראים לזה על האש, אבל מדובר באותה תרבות בדיוק, עם הניואנסים שהיא מקבלת בכל מדינה ומדינה. עבור רבים, חוויית העל האש היא חוויה שאותה אנו חווים עם חברים על מרפסת הבית או בפיקניק של שבת או יום העצמאות. הרבה עשן, הרבה רעש, הרבה ילדים, שמש וסך הכל אווירת שטח המונית ואותנטית. לעומת החוויה הזאת, חוויית קייטרינג על האש היא חוויה שונה לחלוטין, המביאה לאירוע שלכם את הדברים הטובים של תרבות העל האש, ללא ההמוניות והאלמנטים שלא הייתם רוצים לשלב באירוע שלכם.

מה זה בדיוק קייטרינג על האש?

כשמו כן הוא, קייטרינג על האש הוא קייטרינג המבוסס על מנות בצליית גריל בזמן אמת. על אף שעל האש מתייחס בדרך כלל למנות בשריות, במסגרת שירותי קייטרינג על האש תוכלו לבחון בין מגוון רחב של מנות בשריות וצמחיות, שיתאימו לכל האורחים באירוע, גם האורחים הצמחוניים והטבעוניים. מנות אלה כוללות בשרים מכל סוג אפשרי בצלייה על האש, שיפודי ירקות או פטריות בתיבול מיוחד. אחד המאפיינים הבולטים ביותר של קייטרינג על האש הוא המאפיין של המיידיות. הכל טרי, הכל מוכן במקום מול עיני האורחים. במסגרת מאפיין זה, ניתן לשלב עוד מגוון מנות בהכנה מיידית, כדוגמת מאפים מיוחדים באפייה בטבון.

במסגרת שירות קייטרינג על האש, תוכלו להזמין קייטרינג עשיר ומגוון, אך אין כל חובה לבסס את כל כולו על הקונספט של על האש. בתפריט האוכל של האירוע שלכם תוכלו לשלב מנות עיקריות מעמדות הגריל, לצד תוספות מבושלות ומוכנות מראש, סלטים, מתבלים וכדומה, שאינם עוברים הכנה באמצעות גריל, אך בהחלט מתאימים לטעמים והריחות של מאכלי על האש.

ממי ניתן להזמין את השירות?

כאשר תחליטו לבחון את האפשרות של הזמנת קייטרינג על האש לטיול הבא שלכם בטבע, לא תהיה לכם בעיה למצוא חברה שתציע לכם אותו. הבעיה תתעורר דווקא בבחירת החברה המתאימה ביותר למשימה. כאשר אתם עורכים אירוע, אתם לא עורכים הפקה טכנית בלבד. המטרה שלכם היא ליצור חוויה יוצאת דופן לאורחים שלכם ולעצמכם. כדי להבטיח את החוויה המבוקשת, לא מספיק חברה שיודעת להבין כמה מנגלים ולעשות על האש. את החוויה בונים באמצעות תפאורה מתאימה, כלי הגשה מתאימים, דוכני מזון מתאימים, עמדות גריל מקצועיות, גרילמנים מקצועיים, סטים של מתבלים, רטבים וסלטים מתאימים, משקאות מתאימים ועוד ועוד, ואת זה לא יודעת כל חברת קייטרינג להציע, גם אם היא מצהירה בריש גלי שיש לה את העל האש הטוב ביותר במדינה.

בהיבט זה, יהיה עליכם להשתמש לא מעט באינטואיציה שלכם, ואולי גם ללמוד את הנושא לעומק. לחילופין, תוכלו למצוא איש מקצוע שילווה אתכם, יעניק לכם המלצות וחוות דעת מקצועיות, ויסייע לכם לברור את המוץ מן התבן ולאתר את חברת הקייטרינג שיכולה לספק לכם שירות קייטרינג על האש ברמה הגבוהה שלה אתם מצפים. רמה גבוהה כזאת באה כאמור לידי ביטוי בשלל צורות, והדבר הראשון שאתם רוצים לוודא הוא שכל הצורות האלה אכן נוכחות בשירות המוצע לכם.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.