נעצרם בדרך? ייתכן ואתם זקוקים לשירותיו של עורך דין תעבורה

על שאלת המפתח שבה אנו עוסקים, יש לענות בשני חלקים. בחלק הראשון, אנחנו רוצים להבין מתי נכון לשכור בכלל עורך דין תעבורה, והאם ישנם מקרים בהם נכון יותר או נכון פחות להיעזר בשירותיו. בחלק השני, במידה והגענו למסקנה ששירותיו של עורך דין כזה אכן נדרשים לנו, אנחנו רוצים להבין מתי נכון לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה בתל אביב, ולא למשל בחיפה או בירושלים, והאם ישנה בכלל חשיבות למקום מושבו על עורך הדין וממה היא נובעת.

האם נדרש לכם עורך דין תעבורה?

אז השאלה הראשונה שצריכה להעסיק אתכם היא, האם בכלל נדרש לכם עורך דין תעבורה, והתשובה היא מאוד פשוטה: אם הדו”ח שקיבלתם יכול לסבך אתכם בצורה שאתם לא יכולים או לא רוצים לעמוד בה, עורך דין יכול מאוד לסייע לכם. זה שאתם מרגישים רגשות אשמה, חושבים שבאמת עשיתם עבירה והעונש אכן מגיע לכם, או שאתם לא מצליחים לראות איך אפשר לצאת מהמצב הזה, זה לא רלוונטי. עורך דין תעבורה אוחז במומחיות הנדרשת בדיוק כדי למצוא את הנתיב הקטן והנסתר, שדרכו ניתן יהיה לחלץ אתכם מהצרה, ועד שלא תגיעו אליו לפגישה ותפרשו בפניו את כל הסיפור, לא תדעו האם ישנו נתיב כזה והאם יש לכם קייס.

מתי חשוב שעורך הדין יהיה גם מתל אביב?

כעת, אחרי שהגעתם למסקנה שעורך דין יכול להיות רעיון טוב בהתמודדות עם הדו”ח שקיבלתם, עליכם גם לבחור את עורך הדין המתאים. עורך דין תעבורה בתל אביב היא האפשרות הטובה ביותר עבורכם בכל מקרה בו העבירה שבגינה קיבלתם את הדו”ח, התרחשה בתל אביב או בסביבותיה. העדפה זו אינה נובעת משיקולים של קירבה גאוגרפית בין זירת האירוע ובין משרדו של עורך הדין, אלא משיקולים של היכרות עם הזירה ועם הרשויות המקומיות.

בדיוק מכיוון שדיני התעבורה יכולים להיות כל כך מחמירים וקפדניים, ומכיוון שהדרך לצאת מהברוך שנכנסתם אליו יכולה להיות רצופה בפרטים קטנים ושוליים לכאורה, חשוב מאוד שעורך הדין יכיר היטב את הזירה. כך למשל, עורך הדין המתמצא באזור ידע לא מעט פרטים על סטטיסטיקות התנועה במקום, על מחדלים ידועים של הרשויות שיכולים להוות גורם שמעודד ביצוע עבירות תנועה ואפילו על עץ שמסתיר תמרור, או חלק מבנה שמסתיר צומת. עורך דין תעבורה בתל אביב לא מכיר את כל הפינות בעיר, אבל הוא יודע המון על התנהגות התעבורה בעיר ועל התנהלות הרשויות המקומיות בהקשר זה, וידע זה לבדו יכול להשפיע מאוד על יכולתו לסייע לכם.

זה לא משנה איפה אתם גרים

האמת שתיארנו לעיל נותרת בעינה, גם אם אינכם גרים כלל בתל אביב. עורך דין תעבורה בתל אביב היא האופציה הטובה ביותר עבורכם, בכל מקרה שבו זירת האירוע היא בתל אביב או בסביבה. גם אם אתם מתגוררים בירושלים וגם אם אתם מכירים שם עורך דין תעבורה טוב ומומלץ, יהיה זה נכון יותר מבחינתכם לאתר עורך דין תעבורה בתל אביב, וגם בתל אביב ישנם לא מעט עורכי דין טובים ומומלצים שבשירותיהם תוכלו להיעזר.

עו”ד דמיטרי אניקין הוא עורך דין תעבורה בתל אביב, ולאורך שנות פעילותו בתחום, סייע למאות נהגים והולכי רגל בעיר. הידע המקצועי וההיכרות שמחזיק בה עו”ד אניקין עם זירת התעבורה המקומית, עומדים לרשות לקוחותיו ומעניקים להם יתרון חשוב מאוד בניסיון להיחלץ מהצרה אליה נקלעו. למידע וייעוץ חייגו 03-525-4313 או בקרו במשרדו אשר ממוקם ברחוב אחד העם 27 בת”א.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.