סיור בעכו העתיקה

עכו

עכו נחשבת לאחת מן הערים העתיקות בארץ ישראל, והיא ידועה בעולם כולו כמקום שבו נעצר נפוליאון במסע כיבושיו במזרח התיכון. עובדת היותה של עכו עיר הנמל העיקרית של צפון ארץ ישראל עד לבניית נמל חיפה במאה העשרים, והיותה סגורה בחומות מבוצרות היטב – ללא כל צל של ספק שמרו על אופייה המיוחד הניכר בה עד היום. תיירים רבים מחו”ל מבקשים לטייל בעיר העתיקה של עכו, ויש עבור אוכלוסייה זו טיולים מאורגנים בשפות שונות, וגם קבוצות של ישראלים נוהגות לפקוד את עכו בתקופת פסטיבל התיאטרון השנתי אשר מתקיים בעיר בתקופת חג הסוכות. האמת היא כי סיור בעכו ניתן לעשות ברוב עונות השנה, ואם כבר טיול מהנה, אז בוודאי שמומלץ לעשות זאת עם חברת טיולים רצינית ומקצועית בתחום, המעסיקה מדריכים מורשים ומנוסים על מנת להפיק את המירב מטיול שכזה עבור כל אחד ואחת מן המשתתפים בו.

המקומות הנחשבים ביותר בעיר עכו

עכו העתיקה היא עיר מיוחדת, אשר תחומה בחומות גדולות ומבוצרות ששימשו להגנת העיר בעבר. כיום משמשות החומות כאתר תיירותי, ובעונת הפסטיבלים נערכים על החומות מופעים שונים. המקומות המיוחדים בעכו שאסור לפספס אותם הם:

  • אולמות האבירים
  • מנהרת הצלבנים המפורסמת
  • החאן של עכו
  • חומות העיר העתיקה
  • השוק הססגוני שבעיר העתיקה
  • נמל הסירות שבעיר העתיקה

אין זה סוד, כי בכל מה שקשור להיבט הקולינארי, גם כן יש לעכו לא מעט מה להציע למסיירים ברחובותיה. בעכו תמצאו מסעדות דגים נהדרות שמכינות מאכלי ים מן הדגה המקומית והטרייה שמגיעה ישירות מנמל הסירות שבעיר.

התארגנות לסיור בעכו

אם אתם מעוניינים בסיור מודרך ומקצועי מומלץ להתחבר עם חברת טיולים המתמחה בעיר עכו עם מדריך טיולים שיוכל לספר לכם אודות כל המקומות שהוזכרו למעלה בהרחבה. ניתן להצטרף לטיולים יומיים מאורגנים, או להזמין טיול מיוחד במידה ואתם קבוצה מגובשת מראש. בנוסף ניתן לשלב סיור בעכו עם ביקור בחיפה ובראש הנקרה ואפילו להתחיל מקיסריה ולהמשיך צפונה לחיפה, עכו, נהריה ולסיים בראש הנקרה.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.