טיולים ואטרקציות בארץ

לצאת לטייל עם המשפחה ברחבי הארץ זו חוויה מהנה ומאתגרת לפעמים.

כאשר הילדים בחופש ומחפשים להם תעסוקה ואטרקציות הרעיון של טיול משפחתי בטבע הוא הרעיון הכי מוצלח ומהנה גם לילדים וגם לנו המבוגרים.
בארץ יש מגון אזורים מדהימים לטייל בהם החל ממדבר יהודה, מצפה רמון ומצדה באזור הדרום ועד לטיולים בטבע לאורך הנחלים בצפון הארץ.
אזור הדרום מתאפיין בנופים מדבריים מרהיבים, רבים משלבים עם הטיול  בדרום הארץ גם אירוח במאהל בדואי עם רכיבה על גמלים או טיולי שטח על טרקטורון או ג’יפ לאורך המדבר.
אזור הדרום מסקרן מאוד ומאפשר חוויה מדהימה עבור הילדים.

טיול בצפון

צפון הארץ מציע למטיילים נחלים רבים חלקם נחלי אכזיב אשר בהם מסלולי הליכה קצרים או ארוכים ברמות קושי שונות למשפחות המעוניינות לטייל בטבע ולראות את הירוק שמציע האזור.
אזור הצפון התפתח מאוד בשנים האחרונות עם מגוון אטרקציות לילדים, משפחות וגם לזוגות המחפשים טיול רומנטי. בין שלל האטרקציות שתמצאו בצפון הארץ ניתן למצוא שיט קיאקים, קמפינג בשמורות טבע ופארקים שקטים ויפים, הפלגה בכנרת, ומגוון מסלולים לטיולי שטח כמו אופניים, ג’יפים, טיולי טרקטורונים, כדור פורח וצניחה.

כיום אזור הצפון הפך להיות מקום פופולרי בקרב תיירים ומשפחות מטיילים בארץ בזכות מספר הצימרים הגדול שנפתחו באזור המאפשרים חופשה משפחתית זולה יחסית וקרובה לכל הטיולים והאטרקציות בצפון. בנוסף ניתן למצוא קופונים והנחות למשפחות לשמורות הטבע והפעילויות באזור בין אם דרך הצימר בו אתם לנים ובאתרים ייעודיים לכך אשר מספקים קופונים לכ תחום שתבחרו.

אזור הצפון אינו קטן ועל כן מומלץ כאשר מתכננים חופשה משפחתית בצפון להתמקד באזור מסויים אשר מציע על כל הסודי הטיולים שאתם אוהבים על מנת לחסוך זמן יקר על הכבישים ובכל להיות קרובים לאתרי הבילוי.
כמו נופש בצימרים באזור הגולן וכך לתכנן את החופשה ומקומות הבילוי באזור זה או הכנרת, הגליל המערבי. בכל אזור תמצאו את אטרקציות שונות ונופים מדהימים ייחודיים אליו.
משפחות המעוניינות בחופשה מאורגנת עם מדריך והסעה צמודה יכולות לארגן סיורים מאורגנים במוזאונים כמו מוזיאון חיל האוויר, או מוזיאונים בקיבוצים ומושבים.
כמו גם טיול עם מדריך בשמורות הטבע, הנחלים, וטיולי שטח לקבוצות.

טיול עם הילדים  יכול להיות קשה ומתיש לארגון וביצוע אך כאשר תתכננו אותו נכון תזכו לחופשה מהנה רגוע וחווייתית לכם ולילדיכם.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.