הכנרת – מלכת הצפון

אין ספק כי האזור המועדף על פני המטיילים הישראליים הוא אזור הצפון. אזור הצפון של ישראל מעניק לכל מטייל נופים מרהיבים, מסלולים מאתגרים ומסקרנים, חוויות טיול שיזכרו לתמיד ועוד. אם גם אתם שוקלים לטייל קצת בצפון של ישראל ואתם תוהים האם להישאר ללון בצפון או לחזור הבייתה, זהו בדיוק המאמר עבורכם ואנו שמחים שהגעתם אליו. פקחו עיניים וקראו את השורות הבאות שנכתבו בדיוק עבורכם ועבר המטיילים שאתכם.

טיילנו כל היום – היכן נניח את הראש?

מדינת ישראל היא מדינה קטנה ונכון שניתן להגיע מקצה הצפוני ועד הקצה הדרומי בכמה שעות נסיעה, אך אין זה אומר כי ביום אחד ניתן לטייל בכולה. מטיילים רבים, בוחרים לרכז את הטיול שלהם באזורה הצפוני של ישראל הידוע כאזור לטיול מרהיב, מעניין ומציע עולם ומלואו (כלל סוגי האטרקציות, כל סוגי ורמות המסלולים ועוד) . מטיילים אלו, בוחרים מסלול מוגדר מראש ויוצאים אליו הקדם בבוקר וחוזרים בערב. נכון שמדובר על מרבית המטיילים המעוניינים לחלץ עצמות ביום החופש השבועי שלהם מהעבודה ולכן אין להם צורך לישון באזור אך מה על אלו אשר מעוניינים ליהנות ממספר אזורים בצפון ורוצים להרגיש טיול אמיתי ולהטעין את המצברים, האם כמה שעות בודדות אכן מספיקות? סביר להניח שלא. בדיוק עבור אלו, משפחות רבות ועסקים רבים מתפעלים בתי מלון, וילות וצימרים, המאפשרים למטיילים להניח את ראשם וליהנות מחוויית חופש אמיתי של מספר לילות ובעלויות השוות לכל כיס.

אזור מומלץ לשינה

אחד האזורים היפים ביותר לבילוי לילה הוא אזור הכנרת. לצידה, שוכנים המון סוגי מארחים שונים וניתן לאתר צימרים רבים עבור זוגות ומשפחות, וילה בכנרת המאפשרת אכלוס של מספר מטיילים / נופשים וכמובן בתי מלון וקיבוצים. על מנת להחליט איך וכיצד ניתן ומומלץ ללון, יש להחליט זאת בהתאם לאופייהם של המטיילים, באם מדובר על מטיילים אוהבי הפרטיות ורוצים לרבוץ וליהנות מישיבה בג’קוזי מענג, הרי שהתשובה היא ברורה והיא צימר אך באם מדובר על קבוצת נופשים הרוצים לחלוק חוויות יחדיו, ליהנות בקבוצה גדולה, לקיים מסיבה, הרי שהתשובה היא לחלוטין וילה.

לסיכום, לכל סוגי המטיילים, יש את סוג האירוח המתאים אך הבחירה צריכה להיות מותאמת אל המטיילים עצמם. טיול יומי הוא נחמד אך לרוב אינו ממצה ולכן מומלץ לפנות לפחות את הסוף שבוע ולבלות באזור הצפוני השקט והנעים של מדינת ישראל היפה קצת יותר מכמה שעות.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.