הבילוי המושלם לחופשה: חדר בריחה

בחופשה שלנו אנחנו רוצים לעשות כל מיני דברים. בראש ובראשונה אנחנו רוצים לנקות את הראש מהסדר היום יומי שלנו. לעיתים קרובות אנחנו עוסקים בעבודה או בנושא שוחקים שחוזרים על עצמם שוב ושוב. בנוסף, כאשר אנחנו יוצאים לחופשה, אנחנו רוצים לבלות כדי ליהנות. הרבה מחקרים אומרים שהדבר שהופך בני אדם למאושרים בצורה הכי משמעותית, הוא זיכרונות טובים של בילויים בחופשות או בילויים עם חברים באופן כללי. על כן אנחנו תמיד נחפש כיצד לבלות – לרוב זה יהיה חשוב לנו יותר מאשר מוצרים חומריים(כמו בגדים, לדוגמא). מה שעונה על כל הצרכים האלה שלנו בעבור בילוי מושלם בחופשה הוא חדר בריחה כמובן.

מה זה חדר בריחה?

חדר בריחה זה משחק שבו קבוצת שחקנים של 2 עד 6 אנשים(תלוי בגודל החדר וברמת הקושי שלו), נכנסים לתוך חדר סגור. המטרה של חברי הקבוצה, השחקנים במשחק, היא לגלות את הדרך החוצה מהחדר בהקדם האפשרי. כדי לצאת מהחדר צריכים חברי הקבוצה לפתור חידות ולמצוא רמזים. רק לאחר שיפתרו כל החידות ויתגלו כל הרמזים, יבינו חברי הקבוצה כיצד להשתחרר מהחדר הנעול. לרשות חברי הקבוצה עומדת 60 דקות בלבד להשלמת המשימה. אם לא תצאו מהחדר בזמן, תפסידו במשחק(אל דאגה, לא תישארו במתח, יגלו לכם את הפתרון). לכל חדר בריחה יש סיפור רקע מיוחד משלו, שנותן עלילה למשימה שלכם, ומאפשר לכם להיכנס אל תוך סיפור או אל תוך משחק מציאות מדומה, שבו אתם השחקנים הראשיים.

למי זה מתאים?

חדר בריחה הוא בילוי שיכול להתאים לכל אחד. כאמור, לכל חדר בריחה יש סיפור רקע. סיפור הרקע הוא ייחודי לכל חדר בריחה. על כן, כל קבוצת שחקנים יכולה למצוא חדר עם סיפור רקע שהיא מתחברת אליו(מדובר על מגוון רחב של מעל 200 חדרים בארץ).

כמה זה עולה?

אפשר לומר שבילוי בחדר בריחה הוא בילוי במחיר ממוצע ביחס לאטרקציות אחרות, ונע סביב 100 שקלים בעבור שחקן בודד כחלק מקבוצה. ככל שיש יותר שחקנים, כך המחיר לבודד זול יותר.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.