בחירת רכב חסכוני לטיול

רכב חסכוני

כבר תכננתם את כל הטיול מתחילתו ועד סופו. המסלול כבר מוכן, הטיסות כבר מוזמנות, רשימת הדברים שיש לארוז כבר סגורה, הזמנתם כבר מקומות לינה, ואפילו סידרתם את תוקף הדרכונים במשרד הפנים. הדבר היחיד שנותר לכם לעשות הוא למצוא רכב לצורך הטיול. מאחר ואתם יודעים כי תבלו זמן רב בנסיעה ברכב, אתם ודאי מעוניינים לבחור ברכב המתאים לכם ביותר.

פרמטרים להשכרת רכב לטיולים

אם אתם מעוניינים ברכב מוצלח, אשר ישדרג לכם את חווית הטיול, ויהפוך אותו למהנה אף יותר, חשוב שתעקבו אחר הפרמטרים השונים לפני שאתם סוגרים עסקה על דגם מסוים.

  • מרווח: הפרמטר החשוב הראשון בהשכרת רכב הוא להקפיד לשכור מכונית מרווחת. חשוב לזכור, כי אתם מגיעים עם תיקים ומזוודות, ורכב מרווח יאפשר לכם להניח את התיקים שאתכם בבטחה. אם אתם נוסעים עם זוג חברים נוסף, ודאי תרצו עוד יותר להקפיד על רכב מרווח, וחשוב שתשכרו מכונית עם תא מטען גדול, על מנת שתוכלו לאכלס את כל התיקים והמזוודות שם.
  • נוחות: הפרמטר השני בבחירה של דגם לצורך הטיול הוא הנוחות. לעיתים במהלך הטיול אתם נאלצים לנהוג ברכב שעות רבות על מנת להגיע מיעד אחד לשני. לכן, חשוב מאוד להקפיד על רכב נוח מאוד, בעל מיזוג אוויר, ואם אפשר גם מערכת סטריאו, על מנת לשמוע שירים במהלך הדרך, ולהנעים את האווירה.
  • הפרמטר האחרון החשוב בבואכם לבחור רכב לטיול הוא חסכון בדלק. רכבים מסוימים גוזלים דלק בכמות גדולה הרבה יותר מדגמי רכבים אחרים. חסכון בדלק עשוי להיות משמעותי מאוד לכיס כאשר מדובר בנסיעות ארוכות, לכן חשוב מאוד שתקפידו לבחור בדגם שאינו צורך דלק בצורה קיצונית ועדיף שיהיה עם חלונות כהים ששומרים על הרב פחות חם – פעולה שתגרום לכם לצרוך פחות מזגן.

בחירת חברה להשכרה

השכרת רכב לטיול בצורה נכונה, היא לא רק בדיקה של הפרמטרים השונים ברכב עצמו, אלא גם ביצוע עסקה עם חברה מיומנת, מנוסה ומקצועית. הנה מספר פרמטרים, שחשוב שתבדקו לפני שאתם בוחרים חברת השכרה:

  • המלצות: הדרך הטובה ביותר לדעת האם חברת ההשכרה היא טובה ומקצועית היא באמצעות המלצות. פנו לחברים, למכרים ואפילו לרשת האינטרנט, וחפשו המלצות על טיב השירות של חברות שונות. בחרו בחברה לה יש מספר רב של המלצות חיוביות ולקוחות מרוצים.
  • שירותיות: חשוב לבחור בחברה אשר מתייחסת ללקוח בצורה שירותית, ואדיבה כבר מן הרגע הראשון. יש סיכוי גבוה הוא שהחברה תהיה שירותית גם לאורך כל הדרך.
  • תקלות וסיוע: בחרו בחברה אשר מציעה לכם סיוע במקרה של תקלות ברכב, דו”חות, וכל מקרה אחר בו תזדקקו לעזרתם.
  • מחיר: לבסוף, בחרו בחברת השכרה אשר מעניקה לכם מקסימום שירותים במינימום מחיר, ובחרו בחברה אשר מחירה תואם את התקציב האישי שלכם.

רכב חסכוני לטיול מהנה

השכרת רכב לפני טיול עשויה להיות לעיתים מבלבלת ומסובכת. אם תעקבו אחרי הפרמטרים השונים לבדיקה, ותבחרו בחברת השכרה שירותית ומקצועית, מובטחת לכם הנאה מן הטיול, גם בזמן הנהיגה ברכב.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.