איך בוחרים בית מלון ראוי?

אז החלטנו שיוצאים לחופשה, לקחנו חופש מהעבודה, תכננו את האטרקציות והיעדים שאותם נבקר בצורה מפורטת לפי ימים, דאגנו שהתאריכים יפלו על החופשים של הילדים מבתי הספר והגנים, דאגנו אפילו לכלב והחתול שיהיה מי שידאג להם בזמן שאנחנו מכייפים לנו בחו”ל, לא יהיה חבל אם אחרי כל הטרחה הזאת הטיול ירד לטמיון רק בגלל שלא בחרנו מלון ראוי?

בעמוד זה נביא בפניכם כמה טיפים כיצד לבחור את המלון הכי ראוי לכם ולילדים בחופשה הבאה שלכם בחו”ל.

מספר טיפים לבחירת מלון ראוי בחו”ל

ובכן קודם כל לפני שמתחילים לחפור באינטרנט בין שמות המלונות השונים צריך קודם כל להגדיר בדיוק מה אנחנו רוצים מהמלון שלנו, אילו מתקנים אנו רוצים שיהיו בו, איזה קומה, איזה נוף, כמה הוא קרוב למרכז העיר, כמה ארוחות יוגשו לכם, כמה כוכבים, כולל בריכה וכ”ו…. אחרי שתענו לעצמכם על כל השאלות האלו תוכלו להתחיל ולבחור מבין המלונות שעונים על דרישות אלו.

  • דירוג גולשים למלון גם בשפת האנגלית וגם בעברית – בימים אלו שהאינטרנט נמצא כמעט בכל מקום, ניתן וצריך להשתמש בו בחכמה, אם אתם חושבים לסגור דיל במלון כזה או אחר בחו”ל אל תעשו זאת בשום פנים ואופן לפני שבדקתם את מה שהגולשים באתרי האינטרנט הרלוונטיים חושבים על המלון, הקפידו להיכנס לאתרים נחשבים בתחום המלונות כמו לדוגמא וואלה טורס מלונות, לחפש את המלון על ידי הקלדת שמו ואז לצפות בתגובות הגולשים.
  • אם נוסעים אם ילדים לבדוק אם ישנן פעילויות במלון – אם נוסעים ליעד בו רוב היום שתהו במלון (קלאבים למיניהם ומלונות על חוף הים) חשוב לבדוק האם יש לילדים פעילויות שיעסיקו אותם והם לא ישתעממו, ישנם מלונות רבים שמציעים פעילויות מגוונות לילדים כגון שעות יצירה, פעילות בבריכה עם מפעיל, מתנפחים, מתקני מים ועוד…
  • רמת החדרים מתאימה לרמה שאתם רוצים? – רבים מאתנו מחשיבים את רמת המלון בעיקר על פי כמה החדר מפנק ומהנה, אם גם אתם בין אנשים אלו הקפידו לראות תמונות של חדרים מהמלון וודאו שהחדר שאתם מקבלים זהה לזה שמצולם.
  • מיקום המלון ביחס לאטרקציות המרכזיות בעיר או מרכזה – אם אתם מתכננים לצאת הרבה מהמלון בזמן השהות שלכם בעיר, שימו לב למיקומו ביחס למרכזה של העיר או ביחס לאטרקציות המרכזיות שבה, הרבה מאד אנשים נופלים בפח כאשר הם חושבים שהם מצאו מלון זול וטוב ואז מגלים שאת ההפרש בכסף הם צריכים לשלם על תחבורה ציבורית כיוון והמלון מרוחק מכל אטרקציה רלוונטית בעיר.
  • רמת האירוח וכמות הארוחות שכלולות בחבילה – הקפידו שהמלון עונה לדרישותיכם הבסיסיות ולרמת הציפיות שלכם, שימו לב את דירוג המלון ואת כמות הארוחות שהוא מציע בחבילה הספציפית שרכשתם.
Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.